A L I C O R N
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

A L I C O R N

Horse
 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nevilia ~ insatiabiles

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Nevilia

Nevilia


Liczba postów : 3
Join date : 28/09/2016

Nevilia  ~  insatiabiles Empty
PisanieTemat: Nevilia ~ insatiabiles   Nevilia  ~  insatiabiles Icon_minitimeCzw Wrz 29, 2016 2:33 pm

Stado:Deneare

Imię:Nevilia

Płeć:klacz

Wiek:6 lat

Rasa:Koń andaluzyjski

Wygląd:Lekka i szczupła sylwetka, dzięki której może rozwinąć niesamowitą prędkość. Sierść, w przeciwieństwie do wielu innych koni matowa, jednak u tej klaczy wygląda to lepiej niż błyszcząca, maści siwej. Grzywa... Ach, grzywa. Koloru takiego samego jak cała reszta Kiree. Może nie wyjątkowo długa, jednak gęsta, lśniąca, miękka i cudowna w dotyku. Zazwyczaj opada delikatnie na szyje, tworząc artystyczny nieład. Ogon również nie sięga do ziemi, jednak jest tak samo piękny jak grzywa. Oczy ma głębokie, można by w nich utonąć. Błękitne. Gdy kłusuje jej grzywa rytmicznie opada i unosi się, odpijając się od jej bielusieńkiej szyi. Jej kopyta ze stłumionym dźwiękiem odsuwają od siebie ziemie, jej ogon nieznacznie faluje w powietrzu, a sierść lekko dostrzegalnie odbija promienie słońca. Jej oczy obrzucają bystrym spojrzeniem najbliższy teren.

Charakter:Kiree, lubi zdobywać nowe znajomości, jednak nie zawsze się do tego dobrze zabiera, bo przeważającą u niej cechą jest szczerość. I raczej nie w dobrym tego słowa znaczeniu. Jest nietaktowna, w najmniej nieodpowiednim momencie zwróci uwagę na patyczek zaplątany w grzywę. Stara się maskować uczucia, nie wiadomo dlaczego, już tak ma. Potrafi być wredna, arogancka sarkastyczna, a irytująca jest zawsze. Wręcz nie znosi egoizmu, i to jest cecha która doprowadza ja do szału. Gdy ma "przyjemność rozmawiać z takim konie od razu staje się rozdrażniona, i chętna dać kuksańca w prosto jego facjatę. Nie lubi tez gdy konie są nazbyt miłe, prawie zawsze świadczy to o mniej miłych zamiarach.


Historia:Zawsze ciągnęło ja do reszty świata. Nie chciała siedzieć dłużej w tym stadzie. Od zawsze lubi poznawać nowe tereny i konie. Jednak nie mogła go w najbliższym czasie zostawić, ze względu na swoja matkę, która potrzebowała jej. Miała bardzo chorą nogę, więc Kiree musiała jej pomagać w praktycznie wszystkim. Po jakimś czasie, jej matka zmarła śmiercią naturalną. Kiree opłakiwała ja przez jakiś czas, jednak udało się jej ruszyć dalej. Opuściła swoje stado, w wieku 4 lat. Błąkała się to tu, to tam, Nigdzie nie zagrzałam miejsca, aż trafiła tutaj.

Inne:brak
Powrót do góry Go down
Skrzydłorożek
Admin
Skrzydłorożek


Liczba postów : 57
Join date : 16/09/2016
Age : 20
Skąd : zaświaty

Nevilia  ~  insatiabiles Empty
PisanieTemat: Re: Nevilia ~ insatiabiles   Nevilia  ~  insatiabiles Icon_minitimeCzw Wrz 29, 2016 4:10 pm

Akcept Wink
Powrót do góry Go down
https://alicorn.forumpolish.com
 
Nevilia ~ insatiabiles
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
A L I C O R N  :: POMOC :: Karty postaci-
Skocz do: